Saint George Hotel


Mire se vini ne Saint George Hotel

Saint George Hotel ju ofron apartamente komode me pajisje bashkohore.

Ne zemer te plazhit te Divjakes, i pozicionuar fare prane reres dhe detit, Hotel Saint George eshte ideali per pushimet tuaj.

Apartament me dhome komode, guzhine, ballkon dhe banjo moderne. Apartamente me pamja nga deti dhe pylli i Divjakes.

Roof Bar-Cafe me pamje nga deti dhe pylli i Divjakes ofron momente relaksi ne pushimet tuaja.