Apartamentet


Saint George Hotel ju ofron apartamente komode ne Plazhin e Divjakes.

Apartamentet kane siperfaqje 55 m2 dhe perbehen nga nje (1) dhome, nje (1) kuzhine, nje (1) banje dhe nje (1) ballkon.

Kushtet dhe ambienti jane mjaft te kendshem dhe premtojne pushime relaxuese.